Marzysz by wziąć ptasznika do ręki, teraz masz okazję . Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na niesamowitą wystawę żywych pająków i skorpionów.
Ekspozycja odbędzie w MOSiR (Parkowa 10) ,w Sali Konferencyjnej w dniach 22.11 do 27.11, codziennie od 10.00 do 18.00.
O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce  i zrobić niepowtarzalne zdjęcie z tym sympatycznym zwierzątkiem  .
Na wystawie zobaczycie ponad 35 żywych okazów. Wśród nich m.in. jednego z najniebezpieczniejszych pająków świata #Latrodectushasselti– czarna wdowa, a także jednego z największych gatunków ptasznika #Theraphosastirmi czy zmieniające kolor skorpiony.
Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach oraz zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym. Podczas wystawy jej opiekun odpowie na wszystkie pytania, oprowadzi i zainteresuje ciekawostkami ze świata pajęczaków. O każdej pełnej godzinie można potrzymać najbardziej łagodnego ptasznika na ręce. Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona. Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo. Bilety do nabycia przy wejściu na wystawę (Płatność kartą lub gotówką).
Cennik biletów:
normalny: 19 zł
ulgowy: 16 zł
wycieczki szkolne: 12 zł
rodzinny: 60 zł (2 dorosłych + 2 dzieci),  dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis – nie dotyczy grup zorganizowanych. Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: telefony: 786 801 726 lub 690 548 507 oraz mailowo kontakt@wystawapajakow.pl